מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
 

מערכות ישיבה נוחות ואיכותיות

עיצוב שכזה תוך שמירה על איכות ונוחות חשוב שייעשה בחנות מעצבים מקצועית המתמחה במערכות ישיבה. מערכת הישיבה היא האלמנט החשוב ביותר בסלון, ובחלק לא קטן מחדרי האורחים הביתיים הוא גם אלמנט מרכזי. עיצוב אישי למערכת ישיבה צריך להיקבע על ידיכם ובכפוף להתייעצות עם החנות. על אף שאין בדברינו כדי להמיר ידע שתקבלו מהמוכרים בחנויות הרהיטים, ברצוננו בכל זאת לספק לכם כמה עצות "בריאות" לעיצוב אישי עבור מערכות ישיבה.

בחירת צבען של מערכות הישיבה

בחירת הצבע/הגוון של מערכות הישיבה היא אחת החשובות שתעשו. הצבע של מערכות הישיבה ניזון מהצבע שיש בחדר של הבית, מהתפאורה של הבית, ומהנופים המשתקפים כלפי חוץ. ישנן כמה דרכים לבחור צבע למערכות הישיבה. הדרך הבטוחה מכולן היא למצוא פשוט את הגוון הדומיננטי של הבית, ולצרוך מערכת ישיבה בגוון זה. השיטה הזו אידאלית אם ניכר כי בקושי רב מצאתם מה הגוון בחדר, בשל זהות לא קבועה, המתבטאת בצבעוניות היתר שלו. בחדר בו הצבע אחיד וקל מאד לזיהוי, ניתן לדבוק גם כן בשיטה זו, אך גם ניתן להיות נועזים יותר: לבחור עיצוב אישי למערכות ישיבה המתבסס על צבע הצל של אותו גוון. צבעי צל יש לכל גוון ביקום. למשל כפי ששחור הוא הצל של הלבן, כחול הוא הצל של הכתום, ירוק הוא הצל של האדום, וצהוב הוא הצל של הסגול (או להיפך בכל אחד מהשלושה). בחירה בצבע הצל יוצר ניגודיות שהיא זו שמעלה את רמת העיצוב, ויוצקת פלפל לתוכו.

בחירת הצורה של מערכות הישיבה

בחירה במערכת ישיבה בעלת צורה כלשהי נחוצה מאד לביתכם, וכאן בשונה מבחירת הגוון אין הרבה מקום למשחק. אם נוכחתם לראות שהחדר בו תוצב מערכת הישיבה הוא חדר בו החלונות עגולים והמשקופים גליליים, לכו על כיוון של מערכת ישיבה בעלת משענת עגולה, וצורה עגולה כשהספות, כורסאות טלויזיה מרוכזות סביב השולחן. אם נוכחתם לדעת שהחדר הוא מרובע או מלבני, מומלץ כמובן להתבסס על מערכת ישיבה מרובעת, או 4 קודקודית אחרת.

בחירת תוספות למערכות ישיבה

כל מערכת ישיבה תהיה זקוקה לכיסויים נגד אבק, כריות להישענות על הספות השונות, ועוד. נציגי חנות הרהיטים יסייעו לכם לבחור במוצרים המשלימים הרלוונטיים ביותר לעיצוב החדר, ובפרט לעיצוב מערכת הישיבה הנבחרת.

כורסאות טלויזיה הם תחום ענק ונפרד מתחום הכורסאות והמעוצבות והמערכות ישיבה הרגילות. היכנסו והכירו את התחום מהאתר המוביל בכורסאות טלוויזיה.